Grafika laptopa i sklepu internetowego larsso

ELEGANCJA – LUKSUS – KOBIECOŚĆ

larsso

larsso

Właścicielki larsso zgłosiły się do mnie z gotowym planem. Potrzebowały logo oraz sklepu internetowego, by mieć miejsce, gdzie będą sprzedawać ubrania dla kobiet w każdym rozmiarze. Ich sklep miał być minimalistycznym miejsem, gdziekrólują biele, czernie i… złoto! 

Czytelne fonty, minimalistyczne dodatki i ikony oraz mnóstwo zdjęć składają się na fantastyczny sklep dziewczyn z larsso. 

Zobacz, co mówią o sobie:

larsso to nasze wspólne dzieło, tworzone przez dwie siostry, jednak całkowicie inne i pełne kontrastów. To właśnie te wszystkie różnice pomiędzy nami, skłoniły nas do tego, by pokazać, że każda z kobiet jest inna, niepowtarzalna, piękna, wyjątkowa!”

Jak wyglądała praca nad sklepem?

5

Przygotowanie szkicu sklepu

5

Zaprojektowanie logo oraz ikon na stronę

5

Projekt grafik umieszczonych na stronie

5

Projekt graficzny strony

5

Przeniesienie strony na WordPress

5

Konfiguracja motywu oraz sklepu Woocommerce

5

Dodanie pierwszych produktów do sklepu

5

Konfiguracja płatności, integracja z InPost oraz automatycznie wystawianymi fakturami

5

Instrukcja obsługi oraz opieka nad gotową stroną

Sklep internetowy

Pierwszym krokiem naszej współpracy było uzgodnienie warunków i podpisanie umowy, a następnie stworzenie wizualnej częśći marki, czyli dobranie odpowiednich kolorów, fontów oraz przygotowanie logo. Spośród kilku projektów, zostało wybrane logo, pasujące do wizerunku marki: minimalistyczne, ze złotym akcentem.

Prace nad sklepem rozpoczęły się wypełnieniem przez właścicielku larsso formularza, dzięki któremu już na początku wiedziałam jaki jest cel strony i jak przygotować ją, by można było się po niej poruszać lekko i z przyjemnością. 

Po zaprojektowaniu i akceptacji graficznego projektu, został on przeniesiony na WordPress. Dla maksymalnego zautomatyzowania sklepu, użyłam wtyczek do integracji z InPost oraz programem do faktur.

Dzięki automatyzacjom właścicielki larsso zyskały czas na reklamę i prezentację produktów.

Zobacz inne projekty:

Czy Ty też chcesz podzielić się swoją historią i zdobywać klientów?

Mogę Ci w tym pomóc i stworzyć dla Ciebie:

Stronę internetową

Nic nie jest tak potrzebne do dzielenia się swoja opowieścią, jak strona internetowa. Twoje słowa plus dopasowana do Ciebie oprawa graficzna strony przyciągną odpowiednie osoby.
Zobacz szczegóły >>

Newsletter pełen kolorów

Chcesz nawiązać relację ze swoimi czytelnikami i stworzyć pełen magii newsletter, ale nie wiesz jak to zrobić? A może już wysyłasz wiadomości, ale nie przyciągają oka?
Sprawdź jak mogę to zmienić >>

Magiczne grafiki

Media społecznościowe rządzą się swoimi prawami: mają dostarczać rozrywki czy edukować, ale też zaspokajać nasz zmysł estetyczny. Niech Twoi czytelnicy czują się rozpieszczeni >>

Pin It on Pinterest