Grafika z portfolio strony my gratitude challenge

KOLORY – RADOŚĆ – ENERGIA

My Gratitude Challenge

My Gratitude Challenge

Uwielbiam strony, które projektuję, a jeśli tworzę je dla tak wyjątkowych kobiet jak Ania, to już podwójna przyjemność. Strona Ani miała być z założenia prosta, ale kolorowa.
Ania zdecydowała się na landing ze sklepem, dzięki któremu może dzielić się fantastycznym wyzwaniem Wdzięczności.
Nic tutaj nie jest przypadkowe. Żaden kolor, font, ani słowo.

Z naszej współpracy powstała energetyczna strona dla każdego, kto chce poczuć więcej pozytywnych emocji w życiu. Zobacz sama :).

„Strona ma byc zarówno 'energetyczna’ (wesołe kolory, czcionki, tekst, wizuale) jak i 'spokojna’ (nie za duzo elementow, tekstów na raz, dużo przestrzeni)”

Nad czym współpracowałyśmy?

5

kolory dla marki

5

wybór fontów

5

logo dla My Gratitude Challenge

5

grafiki dla strony i mediów społecznościowych

5

wyszukanie i wybór zdjęć na stronę i media społecznościowe

5

strona oraz sklep internetowy

5

stworzenie newslettera w MailerLite i podłączenie go do strony

Strona i sklep internetowy

Najważniejszym projektem było jednak stworzenie strony i sklepu, dzięku którym My Gratitude Challenge dotrze do osób, które chcą poczuć się bardziej szczęśliwe i spełnione. 

Zaczęłyśmy od projektu graficznego. Krok po kroku, zdjęcie po zdjęciu powstał ostateczny projekt. Gotowy projekt przeniosłam na platformę WordPress. Przeniesienie projektu oraz przygotowanie, podłączenie i sprawdzenie funkcjonalności w sklepie i na stronie to jeden z dłuższych etapów, bo każdy szczegół się liczy. Celem strony My Gratitude Challenge jest zakup wyzwania, dzięki któremu jego uczestnicy poczują prawdziwą, głęboką wdzieczność za to, co już mają. Myślę, że cel został osiągnięty – już ponad 90 osób wzięło udział w wyzwaniu!

Zobacz inne projekty:

Czy Ty też chcesz podzielić się swoją historią i zdobywać klientów?

Mogę Ci w tym pomóc i stworzyć dla Ciebie:

Stronę internetową

Nic nie jest tak potrzebne do dzielenia się swoja opowieścią, jak strona internetowa. Twoje słowa plus dopasowana do Ciebie oprawa graficzna strony przyciągną odpowiednie osoby.
Zobacz szczegóły >>

Newsletter pełen kolorów

Chcesz nawiązać relację ze swoimi czytelnikami i stworzyć pełen magii newsletter, ale nie wiesz jak to zrobić? A może już wysyłasz wiadomości, ale nie przyciągają oka?
Sprawdź jak mogę to zmienić >>

Magiczne grafiki

Media społecznościowe rządzą się swoimi prawami: mają dostarczać rozrywki czy edukować, ale też zaspokajać nasz zmysł estetyczny. Niech Twoi czytelnicy czują się rozpieszczeni >>

Pin It on Pinterest