Grafika z portfolio strony my gratitude challenge

ENERGIA – WSPARCIE – NIEZAWODNOŚĆ

Zdalna współpraca

Zdalna współpraca

Zdalna Współpraca to marka pełna entuzjazmu, zapewniająca wsparcie i niezawodność w projektach nad którymi pracuje.
Katarzyna – właścicielka marki, napisała do mnie, wiedząc dokładnie czego chce. Archetypem jej marki jest bohaterka i to na tę cechę projekt miał kłaść nacisk. Dzięki świetnym tekstom oraz przygotowanemu wcześniej brandboardowi, wiedziałam, co jest potrzebne, by pokazać na stronie najważniejsze cechy marki: energię, wsparcie i niezawodność.

„Archetypem mojej marki jest BOHATERKA. Marka o tym archetypie walczy o lepszy świat. Jest dynamiczna, zachęca do przekraczania swoich możliwości, rzuca wyzwania i motywuje do realizowania celów. Kiedy trzeba ratuje z opresji, wyręcza i załatwia wszystkie problemy”

Nad czym pracowałam, projektując stronę?

5

Przygotowanie szkicu strony

5

Projekt grafik ze zdjęciami, umieszczonymi na stronie

5

Zaprojektowanie ikon na stronę

5

Projekt graficzny strony

5

Przeniesienie strony na WordPress

5

Konfiguracja motywu, wtyczek, dodanie ruchomych efektów 

5

Instrukcja obsługi oraz opieka nad gotową stroną

Strona internetowa

Strona internetowa dla marki Zdalna Współpraca stanowi jedną z ważniejszych gałęzi w pozyskiwaniu klientów, dlatego tak ważne było, by była ona nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna.

Projektując stronę, zwróciłam szczególną uwagę na przekierowania do pozostałych podstron, dzięki czemu użytkownik może się po niej łatwo poruszać i wypełnić założony cel, o jakim pisała Katarzyna w formularzy na początku współpracy.

Prace nad stroną trwały dwa miesiące. Po tym czasie strona zdalnawspolpraca.pl ujrzała światło dzienne i służy Katarzynie jako profesjonalna prezentacja jej oferty. 

Zobacz, co Katarzyna mówi o naszej współpracy:

Pewnego dnia zapragnęłam mieć piękną stronę www. Obecna potrzebowała całkowitej zmiany, a ja na samą myśl o tym, że miałabym to zrobić sama, dostawałam drgawek. Na szczęście na mojej drodze pojawiła się Mariola, która z lekkością i uśmiechem na twarzy pomogła mi stworzyć całkowicie nową szatę graficzną mojej strony!

Mariola jest zawsze chętna do pomocy i wychodzi z inicjatywą, co ogromnie cenię. Sprawna komunikacja, terminowość, aktywne słuchanie… Ach, czy można wyobrazić sobie lepszą osobę do współpracy? ?

Jestem w stu procentach zadowolona z przebiegu naszej współpracy oraz z wykonanej strony. Mariola idealnie odwzorowała moją wizję strony, która pięknie wpisała się w branding mojej marki.

Jeśli więc czujesz, że Twoja strona nie jest do końca taka, jakiej byś pragnęła – polecam z całego serducha, abyś zgłosiła się do Marioli!

Katarzyna Adamczyk

zdalnawspolpraca.pl

Zobacz inne projekty:

Czy Ty też chcesz podzielić się swoją historią i zdobywać klientów?

Mogę Ci w tym pomóc i stworzyć dla Ciebie:

Stronę internetową

Nic nie jest tak potrzebne do dzielenia się swoja opowieścią, jak strona internetowa. Twoje słowa plus dopasowana do Ciebie oprawa graficzna strony przyciągną odpowiednie osoby.
Zobacz szczegóły >>

Newsletter pełen kolorów

Chcesz nawiązać relację ze swoimi czytelnikami i stworzyć pełen magii newsletter, ale nie wiesz jak to zrobić? A może już wysyłasz wiadomości, ale nie przyciągają oka?
Sprawdź jak mogę to zmienić >>

Magiczne grafiki

Media społecznościowe rządzą się swoimi prawami: mają dostarczać rozrywki czy edukować, ale też zaspokajać nasz zmysł estetyczny. Niech Twoi czytelnicy czują się rozpieszczeni >>

Pin It on Pinterest