Strony internetowe — Sklepy e-commerce — Mailerlite

Tworzę projekty dla kobiecych marek, które chcą opowiedzieć swoją historię

Tworzę projekty dla kobiecych marek, które chcą opowiedzieć swoją historię

Każda z nas ma w sercu ukryte dwie opowieści. Opowieść o tym, jak znalazła się w tym miejscu, w którym właśnie jest, a także opowieść swojej duszy. Obie równie ważne, obie niosące przesłanie, obie pomagające odkryć innym swoją życiową misję.

Pomogę Ci stworzyć miejsce, gdzie będziesz dzielić się swoją opowieścią.

Powiedz mi, czego potrzebujesz, by móc dzielić się swoją opowieścią:

Czujesz się przytłoczona ilością rzeczy do zrobienia, a chcesz po prostu podzielić się swoją historią w internecie?

Chcesz, by Twoje media społecznościowe przyciągały wzrok, a tym samym zyskiwały obserwujących i klientów?

A może masz świetny pomysł na maile i marzysz, by je wysyłać do zainteresowanych osób, ale nie masz czasu uczyć się programu do mailingu?

Pomogę Ci w technicznym ogarnięciu wszystkiego, a Ty będziesz mogła się zająć tym, co lubisz i umiesz robić najlepiej – dzieleniem się swoją historią.

Ostatnie współprace

Grafika z portfolio strony my gratitude challenge
Grafika ze stroną EmaYin
Grafika laptopa i sklepu internetowego larsso

Co o pracy ze mną mówią lady bosses:

Co o pracy ze mną mówią lady bosses:

Pewnego dnia zapragnęłam mieć piękną stronę www. Obecna potrzebowała całkowitej zmiany, a ja na samą myśl o tym, że miałabym to zrobić sama, dostawałam drgawek. Na szczęście na mojej drodze pojawiła się Mariola, która z lekkością i uśmiechem na twarzy pomogła mi stworzyć całkowicie nową szatę graficzną mojej strony!

Mariola jest zawsze chętna do pomocy i wychodzi z inicjatywą, co ogromnie cenię. Sprawna komunikacja, terminowość, aktywne słuchanie... Ach, czy można wyobrazić sobie lepszą osobę do współpracy? 🙂

Jestem w stu procentach zadowolona z przebiegu naszej współpracy oraz z wykonanej strony. Mariola idealnie odwzorowała moją wizję strony, która pięknie wpisała się w branding mojej marki.

Jeśli więc czujesz, że Twoja strona nie jest do końca taka, jakiej byś pragnęła – polecam z całego serducha, abyś zgłosiła się do Marioli!

 

Katarzyna Adamczyk -Zdalna Współpraca
 
 
Stworzyła Pani projekt graficzny strony ,który jest niesamowicie spójny z z wizja jaka chciałabym kiedykolwiek przedstawiać w internecie 🙂

 

Dziękuję z całego serca i za cale Pani serce włożone w ten projekt ❤️❣️ Ne mogę się nacieszyć otwierając poszczególne podstrony i uwierzyć , ze już w całości działa , wyglada fantastycznie i  i można posyłać w świat ?

 

Fundamentami i filarami współpracy z panią Mariolą  jest coś, co nie jest w stanie się wyuczyć. Naturalna  umiejętność słuchania i komunikowania z odbiorcą. Dostosowanie  komunikatów  i niejasnych zagadnień dla laików  w zrozumiały i przystępny sposób. (...)
Najlepszym efektem wspólnego arcydzieła jest opinia informatyka, iż strona to arcydzieło i majstersztyk. Urzeka odbiorców  prostotą poruszania i formą graficzną.  Zaprojektowane przez panią Mariolę serce  i róża, uświadomiło mi  wielki talent i połączenie duchowe. 

Nieodparte wrażenie  towarzyszy mi, iż pani Mariola jest odbiornikiem  naszych marzeń. Napisz właśnie do niej, a ona zrobi wszystko, co w jej mocy, by cię usłyszano i zrozumiano. Z pewnością to nie ostatni  wspólny taniec. Oto  moja niebiańska Lady od zadań specjalnych.

 
Katarzyna - Królewski Dotyk
Mariola wykonała dla mnie serie grafik na potrzeby 2 kampanii. Jestem z nich bardzo zadowolona, są estetyczne, czytelne i na pewno przyczyniły się do skuteczniejszej sprzedaży kursów.
Współpraca z Mariolą była bardzo przyjemna - Mariola pracuje profesjonalnie, dotrzymuje (nawet bardzo pilnych) terminów, dopytuje, kiedy jest taka potrzeba, ale również potrafi wykazać własną inwencję.
Polecam współpracę z Mariolą osobom, które chcą udoskonalić swój wizerunek w internecie.
Lidia Krawczyk - Biznesninja
Mariola jest prawdziwą artystką. Robi przepiękne zdjęcia, zarówno te wcześniej z klientem omówione jak i z zaskoczenia. Szybko dostarcza swoje produkty. Polecam!
 
Mariola jest kreatywną i komunikatywną osobą, proponującą własne rozwiązania, równocześnie nie narzucając się. Jest w pełni zaangażowana w zlecone projekty, powierzone przeze mnie zadania wykonała bardzo starannie, dodatkowo dużo wcześniej niż oczekiwany termin realizacji. Tworzy miłą atmosferę w trakcie współpracy, dzięki swojej cierpliwości i ciepłej osobowości. Zdecydowanie polecam usługi Marioli, z których pewnie nie raz jeszcze skorzystam!
 
Kasia Gacek - katarzynagacek.pl
Zdecydowanie polecam usługi Pani Marioli. To osoba bardzo przyjazna, miła, konkretna, a przede wszystkim profesjonalna. Współpraca z nią to czysta przyjemność. Jest osobą ogromnie utalentowaną, kreatywną.
Po zamówieniu projektu dostaliśmy wiele przykładowych opcji, każda z nich była bardzo dobrze wykonana, pomysłowa i zapadajaca w pamięć, ciężko nam było zdecydować, który projekt wybrać, bo każdy był wspaniały.
Na pewno jeszcze nie raz nasza firma skorzysta z usług Pani Marioli. Wystawiamy jej 10/10!
  

Cześć!

Jestem Mariola. Miło mi gościć Cię w moim zakątku internetu.

Z wykształcenia jestem nauczycielką, z pasji joginką, a zawodowo spełniam się w tworzeniu miejsc w internecie dla kobiet, które chcą dzielić się opowieścią płynącą z ich duszy.

Miejsca, które tworzę, działają z misją i to chcę pokazać w projektach. Twoja wymarzona strona, dopasowane grafiki i współgrający z nimi newsletter mają tworzyć całość, przyciągającą klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mojej ofercie? > Sprawdź tutaj

A jeśli chcesz mnie poznać moją opowieść, przejdź na tę stronę :).

Zostańmy w kontakcie!

Nie jesteś do końca pewna, czego potrzebujesz? A może masz do mnie pytania? Odezwij się do mnie, a pomogę wybrać ofertę dopasowaną do Ciebie.

kontakt@ladyassistant.pl

Pin It on Pinterest